KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14087566
nr 1408 7566
Bertil Widbrandt
(1914-1988), Sverige
Oljemålning, Signerad, änder. Olja på duk, 49x60cm, yttermått inklusive ram: 66x77cm
Bertil Widbrandt, född 1914, död 1988, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:24:02
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr
Bertil Widbrandt
Läs mer om Bertil Widbrandt